Tracker G1000 Maximal

Podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu G500 jest możliwe śledzenie w czasie rzeczywistym pozycji psa poprzez GPS i GLONASS (satelity rosyjskie nawigacji). Obroża G1000 Maximal działa nie tylko w 2G, ale również w sieci 3G. Wybór sieci następuje automatycznie. Dzięki technologii 3G obroża Tracker jest urządzeniem przyszłościowym, ponieważ sieć 2G jest stopniowo zastępowana przez sieć 3G. Tym samym, możliwe do odbioru transmisji danych lokalizacji jest gwarantowana nawet w ekstremalnych warunkach środowiskowych. Pomaga także zoptymalizowana antena GSM.

Wysokiej jakości - wzmocnionego włóknem szklanym oraz wodoodporna - obudowa kołnierza chroni: wstrząsoodporny i pyłoszczelny - elektronikę w wiarygodny sposób, tak że tropiciel G1000 jest predestynowany do ekstremalnych zastosowań.

Dzięki nowemu inteligentnemu trybowi energii, który posiada ta obroża do pozycjonowania psów myśliwskich w porównaniu z poprzednimi modelami ma dłuższy o 50% czas pracy. W trybie inteligentnego akumulatora trwa około 48 godzin. Jest to zaleta w przypadku gdy pies musi być ciągle przez 24 godziny w lesie. I nawet podczas polowań zbiorowych - pędzonych gdzie zalecane jest ustawienie odczytu w czasie rzeczywistym co 3 sekundy gwarantowane jest dla tej baterii, w przybliżeniu 22-godzinny czas pracy.

Waga Tracker G1000 wynosi maksymalnie 225 gram jest odpowiednia dla większości ras psów. Wytrzymała i odblaskowa obroża jest regulowana i może zostać skrócona. Możliwość wykorzystania Tracker G1000 w kamizelce, ponieważ urządzenie jest łatwo usunąć z obroży.

Cena 3.149 zł

Tracker G1000FI MAXIMAL

Blog

Tag

BearBusters FCI

Martyna Binek-Kasperkowiak
63-200 Jarocin
Wielkopolskie
Polska/Poland

E-mail: [email protected]

Tel. +48 512 310 222